TANÉVNYITÓ ÜNNEPÉLY NAGYRÉCSÉN

A tanévnyitó ünnepélyen mutatkozott be az iskola új igazgatója Horváth János.

Tanévnyitó beszédében ismertette az iskolában lezajlott nyári felújításokat, és elmondta a most kezdődő tanévben megvalósuló terveket. Az intézményben 100 fő iskolás tanuló valamint 11 főállású és 4 óraadó tanárral kezdte meg a tanévet.

A tanévet megelőzően a fenntartó önkormányzatok segítségével felújították a tornaterem tetőzetét, hamarosan befejeződik a terem belső felújítása is.

A tanév kiemelt jelentőségű újdonságai közül a következőket emelte ki az Igazgató Úr:

• Új szakkörök indulnak. (néptánc, lovaglás)
  • Az úszásoktatást az egész alsó tagozatra kiterjesztjük.
  • A sportolás feltételeit jelentősen javítani fogja a tornaterem és a sportpálya jelentős mértékű és gyors felújítása.
  • Az óvodáskert kerítésének javítása és az óvodai játékok környezetének felújítása az óvodások játékkörülményeit és biztonságát fogja nagyban javítani. Ebben a munkában a szülői munkaközösség is jelentős szerepet vállalt.

Horváth János tanévnyitó ünnepi beszédét tartja.